Nowa marka wycieraczek dostępna w ELIT Polska

15 grudnia 2022, 16:22

Pióra wycieraczek samochodowych przez cały rok mają przed sobą trudne zadanie. Słońce, sól, piasek, błoto i śnieg. To tylko kilka czynników, z którymi muszą sobie radzić wycieraczki samochodowe. Wycieraczki marki Negotti są dostępne w ELIT Polska.

W ofercie Negotti znajdują się wycieraczki płaskie z różnymi typami mocowań oraz standardowe metalowe wycieraczki szkieletowe. Uzupełnieniem jest asortyment ramion tylnych wraz z piórami i metalowych ramion przednich.

Sezon jesienno-zimowy – czas na zmianę wycieraczek

Wycieraczki samochodowe w sezonie jesienno-zimowym są jedną z podstaw bezpieczeństwa na drodze. Najlepsza widoczność przez szybę w okresie zmniejszonej przejrzystości powietrza pozwala w porę dojrzeć w porę pieszych, rowerzystów, a także inne pojazdy.

– W motoryzacji bardzo ważne są regularność i skrupulatność. Dlatego rekomendujemy zmianę piór wycieraczek dwa razy w roku. Sezon jesienno-zimowy jest dobrym czasem na wymianę zużytych wycieraczek na nowe. Uszkodzenie wycieraczek przez oderwanie zamarzniętej gumy od szyby można łatwo zminimalizować. Wystarczy zastosować odmrażacze, które pomogą skutecznie usunąć warstwę lodu. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty piór wycieraczek Negotii dostępnych w ELIT Polska – mówi Sławomir Koźlik – Product Manager ELIT Polska.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!