Gdzie ta 15-tka?

„Gdzie ta 15-tka?”, „Brałeś może kombinerki wczoraj?” , „Znów trzeba dokupić śrubokręty płaskie, a przecież tyle ich tu było” – to standardowe pytania i uwagi padające z ust mechaników podczas zwykłego dnia pracy. Jednym ze sposobów na uniknięcie ich jest zakup szafki narzędziowej, która da wygodę, poręczność i porządek w narzędziach.

Naprawy dokonywane w warsztatach wymagają najczęściej użycia wielu narzędzi i akcesoriów. Teoretycznie każde z nich ma swoje przydzielone miejsce na półce lub haku, ale często pośpiech, natłok pracy i zmęczenie powoduje, że narzędzia odkładamy gdziekolwiek.

Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie ładu i porządku w narzędziach oraz zwiększenie ergonomii własnej pracy są szafki narzędziowe. W każdej chwili możemy ją przysunąć do naprawianego auta, a zawartość wszelkich kluczy, wkrętaków, szczypiec, czy nasadek spowoduje, że nie będziemy co chwilę chodzić do stołu, czy ściany na której zawieszone są narzędzia.

W szafce narzędziowej, każdemu narzędziu przyporządkowane jest określone miejsce. Dzięki temu podczas pracy oraz po jej zakończeniu możemy szybko skompletować używane narzędzia.

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dalsze Treści