Nowa funkcja Secure Diagnostic Access (SDA) w ESI[tronic] 2.0 Online

26 stycznia 2022, 23:59

Diagnostyka pojazdów zabezpieczonych przed dostępem stawia przed warsztatami nowe wyzwania. Z pomocą przychodzi nowa funkcja w programie ESI[tronic] 2.0 – Secure Diagnostic Access (SDA). Jest to centralna, zintegrowana i ustandaryzowana funkcja, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do zabezpieczonych danych pojazdu za pośrednictwem ESI[tronic] 2.0 Online. Umożliwia ona warsztatom wykonywanie kompleksowych prac diagnostycznych w pojazdach wyposażonych w elektroniczne systemy z zabezpieczonym dostępem. Rozwiązanie jest stale rozszerzane o kolejne marki samochodów.

Wraz z SDA firma Bosch oferuje proste, centralne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze – oraz sprawić, że warsztat będzie bardziej wydajny i konkurencyjny.

SDA zapewnia dostęp do pojazdów VW, Audi, SEAT i Škoda, a także do marek z grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) – od wersji ESI[tronic] 2022/1. Zakres pokrycia marek przez SDA będzie stale rozszerzany. W tym celu Bosch jest w bliskim kontakcie z poszczególnymi producentami pojazdów, aby na czas wprowadzać fabryczne rozwiązania do SDA, oferując w ten sposób warsztatom najlepsze możliwe pokrycie samochodów.

Korzyści użytkownika ESI[tronic]:

  • Proste rozwiązanie
  • Korzyśc ekonomiczna
  • Oszczędność czasu
  • Przewaga konkurencyjna

Identyfikator Bosch (Bosch ID) zapewnia łatwy dostęp do zabezpieczonych zawartości diagnostycznych

Warsztaty nie muszą wchodzić na różne portale producentów, rejestrować się, logować i pilnować różnych metod płatności. Autoryzowani za pomocą Bosch ID użytkownicy ESI[tronic] uzyskują centralny i zintegrowany dostęp do chronionych treści diagnostycznych pomimo indywidualnych rozwiązań zabezpieczających różnych producentów pojazdów. Aby otrzymać swój osobisty identyfikator Bosch – Bosch ID, pracownicy warsztatu muszą się tylko raz zarejestrować.
Koszty korzystania z chronionych danych diagnostycznych są już uwzględnione w opłatach licencyjnych za Diagnozę Sterowników (SD).

Warunkiem korzystania z Bosch Secure Diagnostic Access jest posiadanie oprogramowania ESI[tronic] 2.0 Online, ważna licencja na Diagnozę Sterowników (SD) oraz stabilne połączenie internetowe. Ponadto wymagany jest tester diagnostyczny aktualnej generacji Bosch KTS – np. KTS 560, KTS 590, KTS 350 lub KTS 250.

Warto pamiętać:

  • SDA się warsztatom naDA
  • z SDA każdy Warsztat egzamin z napraw ZDA
  • SDA każdemu się przyda

Dowiedz się, jak SDA umożliwia wykonywanie kompleksowych prac diagnostycznych, pozwalając warsztatom zaoszczędzić czas i pieniądze w ponższym filmie lub na stronie SDA Helpcenter: Robert Bosch GmbH (esitronic.de)

 

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!