Specjalna oferta urządzeń do geometrii w Cartec

19 lutego 2013, 16:11

Firma Cartec wprowadziła do swojej oferty promocyjną wersję urządzenia John Bean Visualiner 3D X-Cel. Jest to specjalna edycja najnowocześniejszej maszyny do geometrii w ofercie marki.

John Bean Visualiner 3D X-Cel w Cartec

Cartec John Bean VisualizerEdycja specjalna posiada najnowsze oprogramowanie PRO42 oraz przekonstruowane, lekkie ekrany refleksyjne.W pakiecie każdy kupujący otrzymuje:

  • wersję do współpracy z podnośnikiem diagnostycznym
  • zestaw obrotnic z wypełnieniami
  • oprogramowanie w wersji Gold (o funkcjonalności między wersjami 3D1 a 3D2)
  • bezdotykowe zaciski kół AC400

 

Najważniejszą różnicą względem standardowych wersji jest użycie, dotychczas opcjonalnych, nowoczesnych zacisków kół. Są one lżejsze od zwykłych zacisków rozporowych, łatwiejsze i szybsze w użytkowaniu i, co najważniejsze, nie mają one kontaktu z felgami pojazdów. Rozwiązanie eliminuje ryzyko ich uszkodzenia. Zaciski obsługują koła o średnicy 480 – 990 milimetrów.

Ofertą promocyjną objęte są wszystkie urządzenia zamówione w marcu 2013.

Dowiedz się więcej

Maszyny rekomendowane przez Opla w ofercie Cartec
Maszyny rekomendowane przez Opla w ofercie Cartec

Firma Cartec informuje, że od grudnia 2012 r. marka Opel rozszerzyła zakres rekomendacji dla urządzeń John Bean o kolejne maszyny. Maszyny John Bean w Cartec Rekomendowane maszyny to wyważarki b9655/b9655S, BFH 2000 (z pakietami RFV oraz OptiLine) oraz montażownice Centaur w wersji Platinum. Modele te dołączają do pokaźnej listy rekomendowanych przez tego producenta urządzeń sygnowanych […]

Firma Cartec wprowadza nowe szarpaki
Firma Cartec wprowadza nowe szarpaki

Firma Cartec opracowała nową generację urządzeń do wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów. Są to popularne szarpaki, służące do wymuszania szarpnięć kołami jezdnymi pojazdu. Szarpaki Cartec Linia produktowa zawiera dwie maszyny różniące się przeznaczeniem: SHC 2300 to szarpak dedykowany do stacji podstawowych (do 3,5 tony) SHC 4500 jest kierowany do stacji okręgowych (do i powyżej 3,5 tony). […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!