Szeroka oferta podnośników hydraulicznych Proline

26 września 2018, 12:03

Oferta Proline zawiera szeroką gamę podnośników, które są nieodzownym wyposażeniem warsztatów samochodowych. Często używane są również w warunkach domowo-garażowych.

Chcąc dokonać wyboru, klient ma do dyspozycji pełną ofertę podnośników hydraulicznych, a w tym słupkowych oraz niskoprofilowych. Dla fanów jazdy na dwóch kołach przewidziany jest również podnośnik typowo motocyklowy. Kompleksowość oferty zamyka tradycyjny podnośnik trapezowy, niezbędny w przypadku awarii koła w trasie.

Największym zainteresowaniem pracowników serwisów samochodowych cieszą się podnośniki hydrauliczne Proline o niskim profilu – modele 46921 i 46926. Znajdują one zastosowanie podczas konserwacji i napraw samochodów sportowych oraz poddanych tuningowi. Idealnie nadają się do podnoszenia m.in. aut o obniżonym zawieszeniu – a tych z roku na rok przybywa na polskich drogach.

Podnośnik hydrauliczny Proline 46921 o niskim profilu

Podnośnik niskoprofilowy Proline 46921 ma udźwig 2 tony a jego zakres podnoszenia to 89-359 mm. Natomiast warsztaty w których serwisowane są samochody  o wadze przekraczającej 2 ton mogą skorzystać z podnośnika 46926. Jego udźwig to 2,5 t a zakres podnoszenia 89-457 mm. Obydwa podnośniki posiadają pełną certyfikację CE i GS. Do ich wykonania wykorzystano blachę walcowaną stalową o grubości odpowiednio 4,5 i 6 mm.

Podnośnik hydrauliczny Proline 46926 o niskim profilu

Konstruktor podnośników zadbał o zwiększenie komfortu pracy i zdecydował zastosować w pełni obrotowe koła tylne. Dzięki temu znacznie ułatwione jest precyzyjne manewrowanie podnośnikiem w miejscu pracy. Dla jeszcze większej wygody użytkownika dodatkowo podnośnik 46921 wyposażono w rękojeść obrotową (360°). Urządzenie może być zatem z powodzeniem wykorzystane tam, gdzie użytkownik dysponuje małą powierzchnią – np. w małych warsztatach samochodowych i w garażach.

Artykuł sponsorowany Proline

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!