Ostatnie wersje aktualizacji oprogramowania diagnostycznego do testera X-431 w Launch

, 18 listopada 2014, 16:03

Firma LAUNCH Polska sp. z o.o., generalny dystrybutor firmy LAUNCH Ltd. na polskim rynku, poinformowała, że z końcem bieżącego roku producent kończy prace nad tworzeniem kolejnych wersji aktualizacyjnych dla testerów diagnostycznych X-431, X-431 Tool i X-431 Infity.

W związku z tą informacją, firma LAUNCH Polska sp. z o .o.  proponuje w obniżonej cenie – 1500 zł netto wykupienie dostępnych jeszcze wersji aktualizacyjnych.

Jednocześnie dla użytkowników nowszych przyrządów X-431 Diagun, X-431 Master oraz X-431 IV, do końca bieżącego roku obowiązuje promocyjna cena wykupienia aktualizacji wynosząca 2500 zł netto.

Launch zachęca także do zakupu któregoś z nowych przyrządów diagnostycznych (cena nowego przyrządu z dostępem do 12 miesięcznej aktualizacji wynosi obecnie od 4900 zł netto). Dla dotychczasowych użytkowników testerów LAUNCH przy zakupie nowego przewidziane są dodatkowe upusty.

Dowiedz się więcej

Nowe wersje urządzeń do kontroli geometrii kół w Launch
Nowe wersje urządzeń do kontroli geometrii kół w Launch

Firma LAUNCH Polska sp. z o.o., generalny dystrybutor firmy LAUNCH Ltd. na polskim rynku wprowadza do oferty nowe wersje przyrządów do pomiaru i kontroli parametrów geometrii ustawienia kół i osi pojazdów. Urządzenia debiutują w atrakcyjnych cenach. Najprostsze wersje urządzeń opartych o kamery CCD dostępne są w cenie już od 15 900 zł netto, a urządzenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

fructon, 19 listopada 2014, 11:29 0 0

Tak to bywa wywaliłem 8 tysiaków na sprzęt a teraz firma mówi ,dziekuje frajerze już nie będziemy aktualizowac ,kup sobie coś innego od nas a my za pare lat znowu załadujemy cie w rogi.

Odpowiedz

Anonim, 29 stycznia 2015, 22:45 0 0

To ciesz się że tylko 8 tysi. Ja zapłaciłem 12 i zamiast aktualizować kupiłem kts.

Odpowiedz