Możliwości diagnostyczne testerów Xtool

25 stycznia 2023, 23:16

Testery diagnostyczne Xtool to profesjonalne narzędzia diagnostyczne stworzone z myślą o mechanikach samochodowych. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi diagnostycznych dostępnych na rynku, które oferuje szeroką gamę funkcji i możliwości.
Xtool jest w stanie wykonać szczegółową diagnostykę samochodów i pojazdów wielu różnych marek. Oferuje szeroką gamę funkcji diagnostycznych, takich jak diagnoza silnika, wyświetlanie błędów i kodów usterek, skanowanie systemów ABS i kontroli trakcji, a także programowanie kluczy, wtryskiwaczy, przepustnic i czujników oraz kalibrację systemów ADAS. Narzędzie jest wyposażone w zaawansowany interfejs użytkownika, który pozwala na łatwą obsługę i wygodną pracę.

Xtool jest wyposażony w wyłącznościowe oprogramowanie diagnostyczne w języku polskim z 3 letnią aktualizacją oraz dożywotnią licencją, które pozwala mu na wykonywanie wszelkich niezbędnych czynności diagnostycznych. Testery diagnostyczne potrafią również odczytywać dane z czujników live data, które pomagają zapobiegać uszkodzeniom silnika i innych systemów w pojeździe. Wśród tych funkcji znajduje się m.in. zabezpieczenie przed przegrzewaniem się silnika tj. czujnik temperatury, podgląda pracy wentylatora, wgląd w system spalin EGR, FAP/DPF ect., a także system kontroli pracy silnika. Testery diagnostyczne sprawdzą się przy diagnozowaniu i programowania samochodów.

Rekomendowanym testerem diagnostyczno-kodującym jest Xtool H6PRO jest to uniwersalny skaner diagnostyczny, który pozwala na szybkie i łatwe diagnozowanie samochodów. Urządzenie to oferuje szeroką gamę funkcji, w tym możliwość odczytu i kasowania błędów, funkcje wybierania i konfiguracji opcji, a także funkcje wybierania i monitorowania czujników. Xtool H6PRO jest wyposażony w ekran dotykowy LCD o przekątnej 10.1 cala, wyświetla szczegółowe informacje diagnostyczne na jego panelu. Urządzenie jest zgodne z systemami OBD II i EOBD. Tester diagnostyczny jest kompatybilny z wieloma systemami samochodów, w tym samochodami z systemami ABS, SRS, kontroli trakcji, kontroli silnika itp. Urządzenie zawiera również narzędzia do wykonywania aktualizacji oprogramowania, a także zestaw narzędzi do wykonywania czynności wykraczających poza standardową diagnostykę tj. programowanie ECU w pojazdach grupy VAG, BMW, MERCEDES, GM.

H6PRO prezentacja:

Adapter KC501 to profesjonalna przystawka do kodowania kluczyków samochodowych, która pozwala na programowanie i kodowanie nowych lub używanych kluczy samochodowych. Urządzenie to jest kompatybilne z wieloma markami samochodów, w tym z Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen i Volvo. Przystawka Xtool KC501 obsługuje wiele popularnych modeli samochodów i jest łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Umożliwia również wykonanie resetu parametrów SSU z PCM tzw. inicjalizacji modułów.

Xtool H6PRO w połączeniu z adapterem KC501 tworzy jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń diagnostyczno-kodujących na rynku.

Więcej szczegółów na temat właściwości testerów diagnostycznych Xtool dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://coframa.pl/pl/aktualnosci/item/193-testery-diagnostyczne-xtool

Przykładowe kodowanie kluczyka w Audi A4:

Artykuł sponsorowany Coframa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!