Nowe polerki akumulatorowe od MILWAUKEE® wyznaczają przyszłe standardy

6 lipca 2022, 23:48

MILWAUKEE® rozszerza swoją ofertę polerek o dwa nowe modele – M18 FUEL™ FROP15 i FROP21 o długości skoku 15 mm i 21 mm. Oba wyróżniają się udoskonaloną ergonomią, wyjątkową wydajnością i jeszcze większą szybkością pracy. Są to pierwsze na świecie akumulatorowe polerki z płynną regulacją prędkości w zakresie 2650-5100 obr./min i 2400-4500 obr./min.

Nowe polerki od MILWAUKEE® zostały zaprojektowane by maksymalnie ułatwić i przyspieszyć pracę profesjonalistów zajmujących się pracami lakierniczymi i auto-detailingiem. Są idealne do usuwania zarysowań i lekkich zadrapań lakieru. Dzięki eliminacji kabli praca jest szybsza i wygodniejsza. Brak przewodów oznacza brak konieczności szukania źródła prądu i układania kabla tak, by nie przeszkadzał, ale także brak ryzyka porysowania lakieru samochodu kablem, potknięcia się czy niektórych awarii. W przypadku rozwiązań MILWAUKEE® jednocześnie nie musimy iść na kompromis w kwestii mocy czy wydajności narzędzia. Dlaczego?

Oba modele łączą wszystkie zalety systemu akumulatorowego M18™, w ramach którego obecnie znajdziemy ponad 215 rozwiązań o mocy dedykowanej do zadań specjalnych. To też kolejne innowacje pojawiające się w rodzinie tego systemu, które koncentrują się na ekstremalnej wydajności i udoskonalonej ergonomii zwiększającej komfort pracy profesjonalistów. Dzięki szerokiemu wyborowi pojemności akumulatorów oraz elektronice REDLINK PLUS™ z łatwością możemy dopasować długość pracy na jednym naładowaniu do swoich potrzeb.

M18 FUEL™ FROP15

Polerki M18 FUEL™ FROP15 i M18 FUEL™ FROP21 charakteryzują się wyjątkową ergonomią. Komfortową pracę, nawet przez cały dzień zapewniają specjalnie zaprojektowany przedni uchwyt, niska waga narzędzia bez akumulatora wynosząca 2,5 kg (FROP15) i 2,6 kg (FROP21) oraz obracana bateria, dzięki której praca polerką jest bardziej wygodna, a ryzyko uszkodzenia lakieru podczas pracy jest zminimalizowane. Obydwa narzedzia mają funkcję wolnego startu oraz utrzymywania stałej prędkości pracy. Regulacja odbywa się za pomocą 8-stopniowego pokrętła, które dzięki swojemu położeniu jest wyjątkowo wygodne w obsłudze. Są także wyposażone w blokadę włącznika.

Prędkość pracy można płynnie regulować w zakresie 2650-5100 obr./min w przypadku M18 FUEL™ FROP15 i 2400-4500 obr./min w modelu M18 FUEL™ FROP21. Narzędzia są także wyposażone w zdejmowalny wentylator, który ułatwia czyszczenie. Dzięki wentylatorowi zmniejszone jest nagrzewanie się powierzchni polerowanej, a narzędzie ma niski poziom wibracji. FROP15 współpracuje z płytami podkładowymi o średnicy 125 mm, a FROP21 z większymi płytami o średnicy 150mm.

System M18 FUEL™
Nowe modele polerek wykorzystują wszystkie rozwiązania systemu M18 FUEL™ – silnik bezszczotkowy POWERSTATE™, inteligentną elektronikę REDLINK PLUS™, która zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora oraz znacząco zwiększa wydajność narzędzia pracującego przy dużym obciążeniu, a także wydajne akumulatory REDLITHIUM™, które zapewniają dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem. Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany MILWAUKEE®

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!