DeltaTech Electronics ma nowego właściciela

7 grudnia 2023, 15:56

Transakcja otwiera nowy rozdział w ponad 25-letniej działalności znanego producenta warsztatowych testerów diagnostycznych – firmy DeltaTech Electronics.

DTE Power Spółka zoo.o. sfinalizowała przejęcie firmy DeltaTech Electronics, kierowanej do tej pory przez Joannę Bogusz.

Zespół zarządzający DTE Power planuje wprowadzenie zmian w ofercie produktowej firmy, co da mechanikom więcej opcji w zakresie diagnostyki pojazdów. Firma stawia na poprawę warunków pracy w warsztatach samochodowych oraz wspieranie ich poprzez szkolenia i edukację. DTE Power zamierza również rozwijać swoją działalność w branży zasilającej, powiększając tym samym portfolio przedsiębiorstwa.

Joanna Bogusz, dotychczasowa właścicielka firmy DTE:

– Jest to ogromna szansa na kontynuację i rozwój dotychczasowej misji firmy: »Innowacje w każdym warsztacie« oraz jej ekspansję na rynku. Cieszę się, że znaleźliśmy inwestorów, którzy postawili na utalentowany zespół DTE, rozwój i elastyczne podejście do klientów. Te wartości to dla nas kreowanie kultury współpracy i synonim produktów najwyższej jakości.

Celem nowych inwestorów jest również rozwijanie partnerstw strategicznych.

– Współpraca z liderami branży, wymiana doświadczeń i wspólne projekty, stworzą nam nowe możliwości i pozwolą jeszcze lepiej dostosować produkty do potrzeb rynku automotive – mówi Paweł Kania, nowo powołany Dyrektor Operacyjny Spółki DTE Power. – Informacje na temat dalszych planów rozwoju firmy zostaną podane wkrótce. Tymczasem zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej dte.com.pl oraz mediów społecznościowych firmy.

O firmie:

DTE Power spółka z o.o. jest nowym właścicielem marki DeltaTech Electronics, producenta testerów diagnostycznych dla mechaników, oferującego rozwiązania w dziedzinie diagnostyki pojazdów. Więcej informacji na stronie internetowej: dte.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!