Targi AutoTech Future 2022 w Budapeszcie – fotorelacja

, 6 maja 2022, 8:15

Motoryzacja budzi się do życia po pandemicznej przerwie. Tuż przed majowym weekendem odbyły się targi, zorganizowane przez węgierskiego dystrybutora części – firmę Bardi. Frekwencja, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających, była wysoka.

Węgierski rynek części i napraw miał swoje święto w ostatnich dniach kwietnia. Targi AutoTech Future odbyły się w dniach 29-30 kwietnia 2022 r. Nie zabrakło na nich firm dobrze znanych na polskim rynku. Poniżej prezentujemy galerię naszych zdjęć z tego wydarzenia.

Jednym z wiodących tematów targowych była oczywiście elektromobilność, powoli wkraczająca do sektora aftermarketu. Poniżej kreatywna ekspozycja podzespołów Nissana Leafa:

Bardi jest jednym z największych dystrybutorów części, działających na Węgrzech. Firma należy do grupy zakupowej TEMOT International. Targi AutoTech Future to jedne z pierwszych w Europie ogólnokrajowych targów, organizowanych przez dystrybutora części. Kiedy doczekamy się powrotu podobnych imprez w Polsce? Mamy nadzieję na rychłe zajęcie stanowiska w tej sprawie przez rodzime firmy 😉

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 maja 2022, 7:54 0 0

Dawidku, piekne stoisko

Odpowiedz