Czyste powietrze w samochodzie

, 18 maja 2021, 14:01

Wiosna to trudny czas dla alergików. Załzawione oczy, katar i złe samopoczucie mogą skutecznie zniechęcić do prowadzenia samochodu. W małych, ciasnych przestrzeniach – jak np. kabina samochodu – szkodliwe substancje i pyłki rozprzestrzeniają się zdecydowanie szybciej. Dym nikotynowy czy zapach zwierząt również często powodują zaduch i zanieczyszczenie powietrza. Chcąc chronić siebie i bliskich poszukujemy produktów, które zabezpieczą nas przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Odpowiedzią na te potrzeby jest przenośny oczyszczacz powietrza firmy OSRAM – AirZing MiniTM.

                                    

Urządzenie fotokatalityczne AirZing MiniTM zasysa powietrze, które jest przepuszczane przez filtr z dwutlenku tytanu, naświetlany diodami emitującymi promieniowanie UV-A. Pozwala to usunąć do 99%* wszystkich szkodliwych wirusów i bakterii i wypuścić oczyszczone, zjonizowane powietrze przez górną część obudowy. Oczyszczacz może również usuwać do 90%* formaldehydu, TVOC (lotne związki organiczne ogółem) i zapachów. W przeciwieństwie do modeli z filtrami HEPA lub węglowymi, filtra dwutlenku tytanu w AirZing MiniTM nie trzeba wymieniać, a jedynie wyjmować go w regularnych odstępach czasu, płukać pod bieżącą wodą i suszyć. Oszczędza to pieniądze i niedogodności związane z koniecznością zakupu i utrzymania zapasu nowych filtrów.

Dzięki czarnej, dyskretnej obudowie urządzenie harmonijnie wtapia się we wnętrze pojazdu, a kompaktowa konstrukcja umożliwia montaż w różnych miejscach w samochodzie. Wygodne mocowanie i tryb zasilania z gniazda USB-C czynią produkt niezwykle praktycznym i łatwym w obsłudze. Oczyszczacze AirZing MiniTM sprawdzą się nie tylko w stosowaniu do użytku osobistego, będą też idealnym wyposażeniem samochodów dostawczych i większych flot pojazdów służbowych. Doskonale sprawdzą się także na biurku w biurze lub w domu, podłączone do gniazda USB w komputerze.

 

* Zweryfikowane przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z GB / T 18801-2015

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!