Firma OSRAM z nowym segmentem produktów

, 21 października 2020, 14:00

Do tej pory firma OSRAM kojarzona była głównie z produktami oświetleniowymi. Od ponad stu lat marka jest liderem w branży oświetlenia motoryzacyjnego dostarczając na pierwszy montaż i rynek wtórny swoje produkty.  Uczestniczy także w kreowaniu trendów i we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Niedawno firma poszerzyła profil swojej działalności i oferuje także wiele przydatnych akcesoriów samochodowych.

Rynek oświetleniowy przechodzi transformację nie tylko w segmencie oświetlenia ogólnego. W motoryzacji, na przestrzeni ostatnich kilku lat, również dokonała się ogromna przemiana. Dziś marka OSRAM dostarcza już nie tylko pojedyncze źródła światła, lecz stała się projektantem, producentem i dostawcą wielu innowacyjnych rozwiązań i akcesoriów oświetleniowych.

Już teraz kierowcy wielu popularnych marek samochodów mogą spersonalizować oświetlenie auta dzięki dedykowanym produktom od OSRAM. Oparte na LED zamienniki reflektorów i tylnych lamp serii LEDriving umożliwiają w pełni legalną modernizację oświetlenia samochodów fabrycznie wyposażonych w reflektory halogenowe lub ksenonowe. W ofercie OSRAM są dziś produkty dla użytkowników samochodów Volkswagen – modeli Golf VI i VII oraz Amarok (reflektory) oraz Forda Fiesty Mk7 i Golfa VII (2008-2012) – tylne lampy. Oferta dynamicznych kierunkowskazów DMI rozrasta się najprężniej. Do tej pory udało się wprowadzić na rynek lampy przeznaczone m.in. do Audi A3 oraz A4, VW Golfa VI i VII, Tourana, BMW serii 1-4 oraz X1, Seata Leona, Ibizy i Arony, a ostatnio wprowadzano także kierunkowskazy do Passata.

W ostatnich latach firma OSRAM rozwinęła również asortyment lamp drogowych, roboczych i warsztatowych. Portfolio kilkudziesięciu produktów to szereg rozmaitych opraw do najróżniejszych zastosowań.

Najbliższe tygodnie przyniosą zupełnie nową ofertę. Przejęcie marki Ring w 2019 r. zaowocowało rozszerzeniem działalności OSRAM i wprowadzeniem do sprzedaży akcesoriów wykraczających poza obszar typowo oświetleniowy. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się kompresory, inteligentne ładowarki, jump startery czy rejestratory jazdy. Firma uruchomi także sprzedaż specjalistycznych produktów oczyszczających powietrze, w samochodzie – AirZing Mini.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!