Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

, 8 kwietnia 2020, 8:09

Troska o pracowników i jednoczesna chęć spełnienia oczekiwań klientów, to jedne z największych wyzwań, przed którymi stoją obecnie firmy w całej Europie. Inter Cars z myślą o warsztatowcach promuje funkcjonalność swojego flagowego oprogramowania, Katalogu Online. Jedną z jego zalet jest m.in możliwość prowadzenia księgowości elektronicznej.

#zamawiajbezpiecznie     #KatalogOnline     #InterCars    #eCat

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego Inter Cars rekomenduje swoim klientom wykorzystanie Katalogu Online. Narzędzie umożliwia nie tylko zamawianie części, ale ma również możliwość wdrożenia e-faktury, tj. elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki Katalogowi Online oraz e-fakturze można bez wychodzenia z domu prowadzić warsztat, mając przy tym pełną gwarancję, że zamówione towary oraz dokumenty dotrą na czas.

e-faktura to:

  • szybki i bezpieczny sposób na otrzymanie dokumentów (faktur, korekt, duplikatów), mających cechy dokumentów papierowych w rozumieniu przepisów prawa podatkowego;
  • oszczędność czasu i pieniędzy;
  • terminowość (przyśpieszenie płatności oraz wyeliminowanie ryzyka niedostarczenia faktur);
  • wygoda przechowywania.

Katalog Online dostępny jest w systemie Windows, a jego instalacja zajmuje kilka minut. Przyjazny interfejs sprawia, że korzystanie z niego jest intuicyjne, a sam system szybko staje się niezastąpionym narzędziem w pracy mechanika.

Aby aktywować księgowość elektroniczną należy wybierać zakładkę „Faktury i rozrachunki”, a następnie kliknąć ikonkę „Aktywuj dokumenty elektroniczne”. Ten prosty zabieg pozwoli uruchomić e-faktury.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!