Filtracja bez tajemnic – Hengst Filter zaprasza na stoisko 64.

, 19 czerwca 2018, 15:51

Prezentacja modułów filtracyjnych, quiz z nagrodami, obalanie mitów na temat filtrów – sprawdź co jeszcze czeka Cię na stoisku Hengst Filter, 23-24 czerwca podczas targów ProfiAuto Show 2018.

Czy wiesz jakie mogą być skutki niewystarczającej filtracji oleju, a może wiesz dla jakiej marki samochodów Hengst wyprodukował pierwszy filtr oleju? Firma Hengst przygotowała specjalny quiz na ekranie dotykowym, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę z zagadnień filtracji, ale też ogólnych zagadnień motoryzacyjnych. Każdy, kto weźmie udział w quizie i odpowie poprawnie na 2 lub 3 losowo wybrane pytania otrzyma w nagrodę jeden z upominków przygotowanych przez Hengst.

W sobotę o 12:00 zapraszamy do sali 5, gdzie Arkadiusz Ostaszewski, Doradca Techniczny Hengst Filtration, przeprowadzi szkolenie dotyczące prawd i mitów na temat filtracji.

Ponadto odwiedzający stoisko będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć moduły filtracyjne produkowane przez Hengst dla pojazdów z grupy VAG (Golf, Audi, Seat, Skoda), Mercedes-Benz, czy Opel oraz poznać wszystkie zalety nowoczesnych, pięciowarstwowych filtryów Blue.care, które zapewniają czystość powietrza w kabinie pojazdu.

Firma Hengst od 60 lat zajmuje się produkcją filtrów i opracowywaniem koncepcji filtracji dla producentów silników oraz producentów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Hengst jest partnerem rozwojowym oraz dostawcą OEM dla wiodących producentów pojazdów. Jakość to nie tylko to, co nas wyróżnia, ale również to, za co nasi odbiorcy wyróżniają nas samych.

Przyjdź na targi ProfiAuto Show 2018 i sprawdź, który filtr Hengst najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie.

Do zobaczenia na stoisku 64!

www.hengst.com/pl

Komentarze

Brak komentarzy!