Widzimy się na Profi Auto Show w Katowicach?

, 15 czerwca 2018, 8:19

W grudniu zeszłego roku, po udanym wydzieleniu z Delphi Automotive części przedsiębiorstwa odpowiedzialnej za układy przeniesienia napędu oraz sektor aftermarket, Delphi ogłosiło zmianę nazwy marki na Delphi Technologies.

Targi Profi Auto Show będą pierwszym wydarzeniem w Polsce, w trakcie którego firma zaprezentuje się w barwach nowej marki, wspólnej zarówno dla rynku części zamiennych (aftermarket), jak i segmentu OE. Z tą zmianą wiąże się zastąpienie dotychczasowego czerwonego okrągłego logo nowym logotypem Delphi Technologies. Zmiana logo pozwoli stworzyć Delphi Technologies mocniejszą i lepiej dostrzegalną więź z sektorem OE; każdy element dedykowany dla rynku części zamiennych, niezależnie od tego, czy mowa o opakowaniu, czy materiałach promocyjnych, będzie teraz oznaczany tak samo, jak produkty OE znajdujące zastosowanie w milionach pojazdów na całym świecie.

Co równie istotne, nowa marka będzie nadal uosabiała wartości, które stanowiły nieodzowny element czerwonego owalnego logo; doświadczenie, produkty, usługi, profesjonaliści oraz, oczywiście, partnerzy. Będzie jednak spełniała te zadania z dodatkowymi korzyściami płynącymi z bycia bliżej branży OE niż kiedykolwiek wcześniej. Zaawansowane silniki spalinowe, elektryfikacja pojazdów następnej generacji, zoptymalizowane sterowanie elektroniczne oraz w pełni zintegrowane rozwiązania dedykowane dla rynku części zamiennych. Wszystkie te elementy Delphi Technologies połączyło w ramach jednego przedsiębiorstwa, gotowego na tworzenie jutra już dziś.

Specjalnie z okazji targów Delphi Technologies przygotowało ekspozycję w kształcie samochodu, prezentującą szeroką gamę części wraz z rozwiązaniami dedykowanymi na pierwszy montaż (OE), takimi jak GDi. Dodatkowo, przez cały czas trwania targów specjaliści firmy będą dostępni na stoisku, by porozmawiać o nowym urządzeniu testującym wtryskiwacze od Hartridge – Sabre CR Master. To urządzenie pozwoli użytkownikowi na całkowitą kontrolę. Wykonanie każdego kroku testowego zajmuje tylko kilka minut, i to na poziomie dokładności OE. Ponad to, na stoisku firmy będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach z nagrodami.

Delphi Technologies kontynuuje również współpracę z Kajetanem Kajetanowiczem, wspierając start sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Partnerstwo daje firmie unikatową możliwość szerokiej prezentacji nowej marki Delphi Technologies na rynku części zamiennych. Tak więc, osoby które przyjdą na stoisko Delphi Technologies, będą miały wyjątkową możliwość, by z bliska zobaczyć Forda Fiestę w konfiguracji WRC-2, zrobić pamiątkowe zdjęcie i osobiście spotkać się w sobotę z rekordowym trzykrotnym Rajdowym Mistrzem Europy.

Spotkajmy się podczas Profi Auto Show!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!