Kolejne wyróżnienia dla BILSTEIN

, 5 lutego 2018, 11:02

Czytelnicy magazynu „Sport Auto” po raz kolejny docenili produkty BILSTEIN. W tegorocznej edycji plebiscytu „Best Brand” pierwsze miejsca przypadły w dwóch kategoriach.

Dla każdego producenta wyznacznikiem osiągnięcia sukcesu jest wybór jego oferty przez Klientów. W przypadku amortyzatorów jest to trudniejsze zadanie, bo trzeba przekonać do siebie albo właścicieli pojazdów używanych albo kierowców decydujących się na modyfikację fabrycznego zawieszenia. W obu przypadkach konkurencja na aftermarkecie jest bardzo silna.

Dlatego też niezwykle istotne są opinie Klientów na temat produktów BILSTEIN. Formą ich wyrażenia są między innymi plebiscyty organizowane przez redakcje pism motoryzacyjnych. W ostatnim czasie poznaliśmy wyniki głosowania Czytelników niemieckiej edycji magazynu „Sport Auto”. W plebiscycie „Best Brand 2017” wzięło udział ponad 13 tysięcy osób.

Oferta BILSTEIN, zdaniem prawie 70 proc. głosujących, została wyróżniona w kategorii „Amortyzatory”. Z kolei 65 proc. osób uznało za najlepsze rozwiązania BILSTEIN w zakresie „Zawieszenia sportowego”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!