Już dzisiaj dostarczamy rozwiązania wyprzedzające jutro

, 15 stycznia 2018, 13:55

Świat motoryzacji przechodzi właśnie niewiarygodną zmianę. Nacisk na zwiększone bezpieczeństwo i pełną łączność nigdy nie był większy. Surowsze przepisy i zwiększone wymogi dotyczące efektywności paliwowej, redukcji emisji spalin oraz elektryfikacji przyczyniły się do powstania ogromnych oczekiwań na wielu złożonych frontach.

Wstrząsy tektoniczne, z którymi mamy do czynienia jako część branży motoryzacyjnej wymagają wsparcia partnerów, którzy rozwijają się szybciej niż tempo postępujących zmian. Partnerów, którzy umieją poruszać się w złożonych sytuacjach i są gotowi rzucić się w nieznane, ponieważ często to właśnie tam czeka sukces i najwyższe nagrody.

My w Delphi Technologies wiemy, że jesteśmy właśnie takim partnerem.

Nowy początek skupiony na Tobie

Nasze dziedzictwo motoryzacyjne sięga daleko wstecz – ponad 100 lat. Nadal będziemy kultywować nieustępliwego ducha przedsiębiorczości, który zapoczątkował wiele innowacji, produktów i usług, na których polegałeś przez wiele lat. Ale dzięki naszej nowej spółce nadchodzi też nowy początek. Nowe przygody. Nowe przełomowe rozwiązania.

Kiedy my piszemy ten kolejny rozdział w naszej historii, Ty dostrzeżesz wyłącznie najlepsze aspekty dawnego połączone z nowym. A wszystko to skupione będzie wokół jednego – Was, naszych klientów. Oznacza to, że otrzymasz wsparcie zespołu, który rozwija się szybciej niż tempo zmian w obszarze zarządzania silnikiem, oprogramowania i sterowania, integracji systemów oraz zmian na motoryzacyjnym rynku części zamiennych. Dołączysz do globalnej wspólnoty, która po mistrzowsku opanowała zarządzanie złożonością i wita codzienne wyzwania z radością, jako że nie stanowią dla nas przeszkód, a jedynie okazje do dalszego rozwoju. Co więcej, zyskasz prawdziwego partnera – takiego, który wierzy, że razem możemy osiągnąć wszystko.

Witaj w nowym Delphi Technologies!

Od dzisiaj możesz oczekiwać:

  • Wiodącej pozycji na rynku opartej na wartości, rzeczywistej innowacji w elektryfikacji samochodów i elektronice napędów, od łagodnych hybryd po samochody w pełni elektryczne.
  • Zaawansowanych rozwiązań dla silników spalinowych, odpowiadających na szerokie zapotrzebowanie dla wszystkich pojazdów i rodzajów paliwa.
  • Wiedzy z zakresu rozwoju oprogramowania, osprzętu i komponentów mającej na celu zwiększenie prędkości przepływu danych, pojemności, mocy, trwałości i wydajności cieplnej.
  • W pełni zintegrowanych działań zorientowanych na rynek posprzedażny, oferujących kompleksowe rozwiązania – od pierwszej do ostatniej naprawy.
  • Przywództwa opartego na doświadczeniu dzięki niezmiennemu i spójnemu składowi zarządu oraz zespołu starszego kierownictwa zaangażowanemu w tworzenie stałej wartości i kierującemu zespołami z pewnością siebie i energią.
  • Globalnych możliwości dzięki oddziałom w 24 krajach. Nasze wielonarodowe zespoły zapewnią perspektywę oraz rozwiązania zarówno globalne, jak i lokalne.
  • Oddania ludziom; dążenia do wyróżniania się. Nasza wizja i wartości – od różnorodności, zrównoważonego rozwoju po zaangażowanie w społeczność i wiele więcej – co dzień przypominają nam, że robienie tylko tego, co trzeba, to za mało. Musimy dać z siebie więcej – i robić to, co jest właściwe oraz to, co jest potrzebne.

Delphi Technologies. Get there with us.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!