Rywalizacja z wiedzy technicznej na xpertis.cloud – szansa dla warsztatów samochodowych

6 marca 2024, 12:11

Warsztaty samochodowe mają teraz możliwość wykazania się i porównania swoich umiejętności z innymi specjalistami z branży. Wystarczy, że zgłoszą swoją kandydaturę do rywalizacji na platformie xpertis.cloud.

O platformie Xpertis

Xpertis jest zaawansowaną platformą online, będącą bazą ponad 3300 pytań, przygotowanych przez niezależnych ekspertów oraz działy techniczne renomowanych producentów części samochodowych. Pytania są podzielone na kategorie, umożliwiając szczegółowe testowanie wiedzy w konkretnych dziedzinach. Stanowi to nie tylko sposób na poszerzenie wiedzy, ale również na ocenę poziomu fachowości w porównaniu do innych profesjonalistów w branży.

Zasady rywalizacji

Rywalizacja może zostać zorganizowana w dowolnym, dogodnym terminie, co pozwala na uniknięcie zakłóceń w codziennej pracy warsztatu. Udział w rywalizacji jest bezpłatny, przy czym jedynym wymaganym warunkiem jest posiadanie darmowego konta na platformie Xpertis. Mechanika rywalizacji może opierać się na liczbie zdobytych punktów lub poprawności odpowiedzi.

Certyfikat uczestnictwa

Udział w rywalizacji nie tylko umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności, ale jest też okazją do promocji warsztatu.

Po zakończeniu rywalizacji, wszyscy uczestnicy otrzymują spersonalizowany certyfikat ze statystykami udziału, który można wydrukować i eksponować w warsztacie. Jest to dowód profesjonalizmu i zaangażowania w ciągły rozwój, a także element wyróżniający warsztat na tle konkurencji.

Rywalizacja na xpertis.cloud stanowi wyjątkową okazję dla warsztatów samochodowych do wykazania się wiedzą techniczną, porównania swoich umiejętności z innymi w branży oraz promocji swojego przedsiębiorstwa.

Jak wysłać zgłoszenie?

Aby zgłosić warsztat do rywalizacji, wystarczy wysłać maila na adres contact@xpertis.io z wyrażeniem chęci udziału. W zgłoszeniu należy podać nazwę warsztatu oraz preferowany termin rozgrywek. Organizatorzy skontaktują się w celu ustalenia szczegółów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!