Nowość! Philips Ultinon Access

31 sierpnia 2023, 14:25

Philips wprowadził na rynek kolejną generację retrofitów. Dzięki miniaturyzacji całej konstrukcji mają one niemal identyczne wymiary jak tradycyjne żarówki halogenowe. Najważniejszą zaletą nowej linii produktów Philips Ultinon Acces jest to, że idealnie mieszczą się w reflektorach bez potrzeby przymierzania, dopasowywania i montażu pierścieni adaptacyjnych.

Dzięki nowym retrofitom Philips Ultinon Acces wymiana klasycznych żarówek halogenowych na nowoczesne lampy LED retrofit stała się dziecinnie prosta. Co ważne, nowa, zminiaturyzowana konstrukcja jest bardzo wytrzymała i całkowicie bezpieczna w użytkowaniu.

Każdy, kto zdecyduje się na nowe retrofity LED Philips Ultinon Access, nie będzie musiał martwić się o dopasowanie nowego produktu ani tym bardziej o zastosowanie pierścieni adaptacyjnych. LED Philips Ultinon Access mają ultrakompaktową obudowę i zintegrowany trzonek zgodny z normą IEC 60061. Ich pasująca bezpośrednio konstrukcja ma taki sam rozmiar jak żarówki halogenowe, co pozwala na łatwą instalację w ciasnych przestrzeniach. Żarówki są kompatybilne z większością modeli pojazdów i z łatwością pasują do pojazdów wyposażonych w żarówki typu H7/H18.

Dzięki miniaturyzacji retrofity nowej generacji Philips Ultinon Accesssą mają gabaryty niemal identyczne jak zwykłe żarówki halogenowe.

Instalacja żarówki Philips Ultinon Access nie różni się niczym od instalacji konwencjonalnej żarówki halogenowej – jest równie łatwa.

Jaśniejszy i dłuższy strumień światła

Generując do 80% większą jasność, nowa seria Philips Ultinon Access LED jest wyposażona w wiązkę, która zapewnia taki sam strumień świetlny i zużywa mniej energii niż porównywalne żarówki halogenowe. Oznacza to bardziej wydajne źródło światła, które nie jest większe, ale zapewnia lepszą widoczność na drodze dając tym samym możliwość szybszego identyfikowania przeszkód i szybszego reagowania, zwiększając bezpieczeństwo na drodze.Biała temperatura barwowa 6000 kelwinów zapewnia wyraźniejszy, jaśniejszy obraz drogi, pomagając kierowcom wcześniej dostrzec potencjalne zagrożenia.

Dłuższa żywotność

Rygorystyczne testy i kontrola jakości zapewniają dłuższą trwałość i wydajność żarówek LED Philips Ultinon Access. W rezultacie żarówki te oferują nawet trzykrotnie dłuższą żywotność niż porównywalne żarówki halogenowe i wytwarzają jednorodne, homogeniczne światło przez cały okres eksploatacji. Ta niesłabnąca koncentracja na jakości produktu jest poparta gwarancją Philips, którą można rozszerzyć online do 3 lat, rejestrując się na stronie Philips.com/auto-warranty.

Zgodność z wymaganiami branżowymi

Żarówki LED Philips Ultinon Access zostały od samego początku zaprojektowane tak, aby spełniać normy przemysłu motoryzacyjnego dotyczące zakłóceń elektromagnetycznych (EMI). Płynnie integrują się z układami elektrycznymi większości pojazdów i nie zakłócają działania innych komponentów.

Seria Philips Ultinon Access LED jest dostępna w najpopularniejszych typach żarówek do reflektorów: HL[≈H1], [≈H3], [≈H4/H19], [≈H7/H18], [≈H11], [≈HB3/HB4], [≈HIR2] i FL [≈H8/H9/H16].

Żarówki LED Philips Ultinon Access nie są homologowane do użytku na drogach publicznych i powinny być używane wyłącznie poza drogami publicznymi w Europie. Kierowcy muszą przestrzegać obowiązujących lokalnych wymogów prawnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!