Comma – informacje o brytyjskiem marce środków smarnych

12 grudnia 2022, 9:47

Założona w 1965 r. w Wielkiej Brytanii firma Comma rozpoczynała od produkcji olejów na potrzeby serwisowania pojazdów. Produkty marki Comma, należącej obecnie do Cosan Lubricants, jednego z wiodących konglomeratów w Brazylii, zyskały doskonałą reputację pod względem jakości produktów i usług, a teraz można je znaleźć obok niektórych z największych światowych marek na ponad 40 rynkach międzynarodowych.

Korzyści płynące z najwyższej jakości surowców

Oleje marki Comma wytwarzane są w Wielkiej Brytanii z najwyższej jakości surowców, w tym zatwierdzonych olejów bazowych oraz specjalnie opracowanych pakietów dodatków
od takich dostawców jak Lubrizol, Infineum czy Chevron. Każdy z naszych produktów gotowych tworzony jest z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezawodności, wydajności i żywotności silnika.

Opracowana przy użyciu Glysantin® firmy BASF, seria produktów przeciw zamarzaniu i płynów chłodniczych Xstream® obejmuje największą liczbę zastosowań i została zatwierdzona przez największą liczbę producentów na rynku wtórnym.

Zarządzanie jakością i integralnością na najwyższym poziomie

Szczycimy się doskonałymi standardami produkcji i rygorystycznymi kontrolami jakości. Na przykład każda partia oleju silnikowego jest poddawana kompleksowym badaniom, testom porównawczym i pomiarom, aby zapewnić stale najwyższą wydajność naszych olejów.

Produkty Comma spełniają następujące normy jakości:

  • Kontrola jakości – wydajność (jakość) według ISO 9001:2014
  • ISO 14001:2015 – środowiskowe

Comma zdobyła 21. z rzędu złote odznaczenie na corocznej gali nagród RoSPA Health & Safety Awards.

Najnowsze informacje techniczne i szkolenia

Comma wydaje serię biuletynów Tech Talk, które umożliwiają dogłębne zrozumienie technologii i zastosowań produktów, a także zawierają aktualne informacje o najnowszych osiągnięciach w branży. Ponadto rozszerzona oferta modułów szkoleniowych firmy Comma obejmuje zarówno zagadnienia techniczne, jak i biznesowe.

Potwierdzenie wydajności na poligonie, jakim są sporty motorowe

Najlepsze zespoły i zawodnicy sportów motorowych używają produktów Comma od prawie 50 lat, od rallycross po rajdowe wyścigi samochodowe, brytyjskie wyścigi samochodów turystycznych po prototypy Le Mans, FIA Formuła 2 i zespół Carlin GP2. Zaangażowanie w sporty motorowe stanowiło od zawsze kluczowy element w ewolucji i rozwoju naszych olejów silnikowych, środków chłodzących i chemikaliów konserwacyjnych przeznaczonych do użytku na rynku wtórnym.

Branżowi liderzy ze 100-procentową gwarancją zgodności i dostosowanymi rozwiązaniami katalogowymi

Bycie pionierem w zastosowaniu systemów katalogowych oraz precyzyjne procedury pozwalają marce Comma na unikalną na rynku 100% gwarancję zgodności, umożliwiając klientom dopasowanie produktów do konkretnych zastosowań, dzięki internetowym lub drukowanym narzędziom do rekomendacji firmy Comma.

Artykuł sponsorowany Comma

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!