Menu

Sogefi

Moduł filtra oleju Sogefi do nowego Audi A6

Sogefi, spółka wchodząca w skład grupy CIR, zajmująca się produkcją podzespołów dla motoryzacji, opracowała moduł filtra oleju do nowej generacji Audi A6, którego światowy debiut miał miejsce podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, a który dostępny jest już na rynku.

Technologie Sogefi w Maserati Levante

Sogefi, firma produkująca części samochodowe, zaprojektowała moduł filtra oleju do nowego Maserati Levante, który został zaprezentowany podczas nowojorskiego międzynarodowego salonu samochodowego.

Nowe tutoriale Sogefi dla mechaników

Sogefi, firma zajmująca się komponentami motoryzacyjnymi wzmocniła swoje wsparcie dla techników dzięki dużej liczbie tutoriali – wideo krok po kroku – zamieszczonych na ich kanale YouTube.

Nowe aplikacje filtrów kabinowych Sogefi

Pod brandami Purflux, FRAM oraz CoopersFiaam, firma Sogefi oferuje dwa typy filtrów chroniących pasażerów pojazdu przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń oraz przykrymi zapachami: filtry przeciwpyłkowe oraz z węglem aktywnym.

Aplikacje Sogefi z opcją wyszukiwania informacji o produktach

Firma Sogefi udostępniła nowe aplikacje z katalogiem na urządzenia z systemem iOS i Android. Oprócz wszystkich istotnych informacji zawartych w katalogu papierowym i internetowym aplikacja oferuje szereg funkcji, dzięki którym wyszukiwanie części zamiennych będzie pełne, łatwiejsze i szybsze.

Kto dostarcza filtry do silnika roku 2017?

Tytuł silnika roku 2017 nadawany przez kapitułę „2017 International Engine of the Year” został przyznany po raz drugi jednostce Ferrari 3.9 twin-turbo V8, w którym zainstalowany został moduł filtracji oleju Sogefi.

Purflux na targach ProfiAuto Show 2017

Na tegorocznych targach firma Purflux zdecydowała się na przedstawienie swojej oferty na rynek aftermarket. Jest to ok. 1500 pozycji. Filtry oleju, powietrza, paliwa oraz kabinowe. 

AUTOMOTIVE DIAMONDS – specjalna akcja podczas ProfiAuto Show 2017

Automotive Diamonds to zrzeszający liczne grono partnerów program lojalnościowy dla warsztatów na niezależnym rynku części zamiennych. Zasady działania programu są naprawdę proste – po dokonaniu rejestracji warsztaty zdobywają punkty (Diamenty) za zakup produktów pochodzących od zrzeszonych programem firm. Punkty te mogą być następnie wymieniane na szereg atrakcyjnych nagród do warsztatu lub domu.

Filtry kabinowe od Sogefi

Pod markami Purflux, FRAM oraz CoopersFiaam, firma Sogefi oferuje filtry przeciwpyłkowe oraz filtry z węglem aktywnym.

Nowości Sogefi na targach Automechanika 2016

Na targach we Frankfurcie dowiedzieliśmy się między innymi, że firma Sogefi będzie dostarczać moduł filtracji oleju do nowej generacji silników V6 i V8 TFSI Audi i Porsche. Pojawiły się także nowości do silników Jaguar Land Rover i Forda. Audi i Porsche Firma Sogefi będzie dostarczać moduł filtracji oleju do nowej generacji silników V6 i V8 […]

Grupa Sogefi jest globalnym koncernem, specjalizującym się w branży filtracyjnej. Jej trzy najbardziej rozpoznawalne marki to Purflux, Fram i CoopersFiaam. Uzupełnieniem oferty producenta jest marka SogefiPRO, która oferuje filtry dla pojazdów ciężarowych. Sogefi produkuje filtry oleju, paliwa, powietrza oraz kabiny na pierwszy montaż oraz rynek wtórny części samochodowych. Sogefi projektuje, rozwija i produkuje także elementy zawieszenia oraz systemy zarządzania powietrzem i chłodzeniem silnika. Ponad 40-letnie doświadczenie na rynku sprzyja innowacyjności firmy, która rozwija obecnie ofertę systemów filtracyjnych do pojazdów nowej generacji. Więcej informacji na temat produktów Sogefi można znaleźć w powyższych artykułach.