Siedziba INTER-TEAM pod nowym adresem

4 sierpnia 2021, 13:37

Centrala INTER-TEAM ma nową siedzibę przy ul. Daniszewskiej 4 w Warszawie. Nowe biuro to przede wszystkim większa przestrzeń, lepsza komunikacja i większe możliwości rozwoju.

Dotychczasowy adres – Białołęcka 233 – służył firmie od 2009 roku. Tu zlokalizowany był Oddział nr 1 i przez 12 lat mieściła się centrala firmy. W tym miejscu do życia powołane zostały Akademia Techniczna czy INTER-DATA SERVICE.  Pod tym adresem doszło do zmian właścicielskich, rozwoju sieci sprzedaży i sieci O.K. Serwis. Stara siedziba z biegiem lat kurczyła się. Decyzja o zmianie była więc naturalnym procesem, który zachodzi w każdej rozwijającej się firmie.

Nowy obiekt to większa powierzchnia biurowa, dodatkowa przestrzeń dla rozwoju poszczególnych departamentów, więcej miejsca do przeprowadzania szkoleń oraz spotkań z partnerami i klientami firmy. Przeprowadzka INTER-TEAM do nowej siedziby pociągnęła za sobą jeszcze jedną, wcześniejszą zmianę. Od 5 lipca Oddział nr 1, który dzielił budynek z Centralą, operuje w nowej lokalizacji i pod zmienioną nazwą.

Oddział Białołęka (wcześniej Białołęcka) działa przy ul. Annopol 22C, 03-236 Warszawa.
Godziny pracy Oddziału nr 1 pozostały bez zmian.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!