AP EXPERT 2021 – 8. edycja wyjątkowej promocji dla mechaników

, 10 marca 2021, 23:30

Oficjalnie w dniu 1 lutego 2021 r. Auto Partner uruchomił ósmą edycję długoterminowej promocji AP EXPERT. Oznacza to, że pierwszy miesiąc promocji już za nami, a tym samym pierwsze rankingi faworytów są już znane Uczestnikom akcji.

W tym roku Auto Partner przygotował wiele propozycji zdobycia dodatkowych nagród oraz punktów w rankingu. Co za tym idzie, odbyła się już pierwsza akcja specjalna w lutym, w której nagrodzonych zostało 50 Uczestników. Na początku marca został również uruchomiony pierwszy test wiedzy, w którym zostało nagrodzonych 25 najlepszych Uczestników.

I tak będzie wyglądać cała promocja, co miesiąc dodatkowe akcje z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwością zbliżenia się do Wielkiego Finału.

Koniec promocji zaplanowany jest na 30 września 2021 r., więc przed Uczestnikami jeszcze wiele emocji w eliminacjach.

Wielki Finał odbędzie się w październiku, wtedy też poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Hyundai Kona 2021 1.0 T-GDi 120 KM. W trakcie promocji Auto Partner przewiduje rozdanie ponad 500 nagród dodatkowych, a do tego każdy Finalista Finału Teoretycznego otrzyma również specjalną nagrodę.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol

Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz

www.apexpert.pl

Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!