Grzegorz Duda ambasadorem programu FILTRON BENEFIT

3 marca 2021, 23:16

Od 2021 roku Grzegorz Duda jest oficjalnym ambasadorem programu FILTRON BENEFIT, w którym już ponad pięć tysięcy firm, zyskuje nagrody gwarantowane za zakupy filtrów.

Grzegorz Duda to ceniony kierowca rajdowy i doświadczony mechanik, znany przede wszystkim z programów telewizyjnych „101 Napraw”, „Garaż Dudy”, „101 Gadżetów”, czy „Klimek kontra Duda”. Z motoryzacją związany jest od dziecka, a od 18 roku życia prowadzi swój własny warsztat samochodowy.

Determinacja w osiąganiu sukcesów, ambitny charakter oraz wysokie kompetencje to cechy łączące Grzegorza Dudę z marką FILTRON, która od kilkunastu lat oferuje właścicielom firm wyjątkowy program promocyjny.

FILTRON BENEFIT (benefit.filtron.pl) to:

1. Program, w którym właściciele firm kupujących filtry FILTRON mogą zyskać gwarantowane nagrody za zakupy o określonych wartościach.

2. Minimum formalności – rejestrujesz się, wybierasz dystrybutorów, u których kupujesz filtry, a punkty naliczają się automatycznie raz w miesiącu!

3. Platforma, w której możesz wygrywać dodatkowe nagrody za udział w dedykowanych akcjach  i konkursach specjalnych.

– Marka FILTRON to najczęściej wybierana marka filtrów samochodowych w Polsce. Wszystkich właścicieli sklepów lub warsztatów, zachęcam do tego, aby poza kupowaniem filtrów FILTRON korzystali również z programu FILTRON BENEFIT, w którym mogą zdobyć gwarantowane nagrody za zakupy o określonych wartościach. Rejestracja w programie jest prosta, punkty za zakupy naliczane są automatycznie na początku każdego miesiąca, a na uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody: od gadżetów po karty podarunkowe do dziesiątek sklepów – mówi Grzegorz Duda.

Warto zaznaczyć, że od 2021 roku FILTRON BENEFIT to program nie tylko dla właścicieli warsztatów i sklepów. Zostaje on rozbudowany o dedykowaną strefę konkursową, skierowaną dla mechaników i sprzedawców, którzy mogą w niej zdobyć nagrody wyłącznie dla siebie.

– Fakt, że FILTRON BENEFIT daje możliwość zdobycia nagród również pracownikom, uważam za godny podziwu. Przygotowane przez zespół FILTRON konkursy dostępne na stronie konkursy.filtron.pl są ciekawe, dlatego  zachęcam do wzięcia w nich udziału! – dodaje Grzegorz Duda.

Marka FILTRON od 1982 roku oferuje mechanikom niezawodne filtry. Tysiące mechaników docenia zarówno wysoką jakość filtrów FILTRON jak i szereg udogodnień, które każdego dnia ułatwiają montaż filtrów i obsługę klienta.

Artykuł sponsorowany Filtron

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krzysiek, 10 marca 2021, 15:21 0 -1

używam filtrów FILTRON od ponad 20 lat. Od kilkunastu lat biorę udział w ich promocjach i szczerze je polecam! Jak dają nagrody to trzeba brać:)

Odpowiedz