‘Fill it Up!’ – nowa kampania febi poświęcona płynom eksploatacyjnym

25 maja 2023, 6:36

Znany na całym świecie specjalista w zakresie części zamiennych – należąca do bilstein group marka febi – doskonale rozumie znaczenie dostępności odpowiednich i charakteryzujących się wysoką jakością rozwiązań pozwalających utrzymać pojazdy w odpowiednim stanie.

Dlatego też z jeszcze większą ekscytacją febi uruchamia najnowszą kampanię poświęconą płynom eksploatacyjnym. Ukazuje ona szeroki i kompleksowy asortyment olejów, chemii oraz płynów przeznaczonych do samochodów osobowych produkcji europejskiej i azjatyckiej, samochodów dostawczych i ciężarowych.

Od płynów hamulcowych, past ceramicznych i olejów silnikowych po płyny hydrauliczne, smary oraz produkty specjalne, takie jak zestawy serwisowe do automatycznych skrzyń biegów oraz wywabiacz plam oleju MultiPLUS ECO. W swojej ofercie febi posiada wszystko, czego potrzebuje warsztat. A nawet więcej…

Kampania podkreśla zalety płynów eksploatacyjnych febi. Produkcja prowadzona w Niemczech oraz w innych krajach europejskich zawsze uwzględnia specyfikacje producentów pojazdów i regulacje branżowe. Natomiast restrykcyjne procesy kontroli febi zapewniają jakość produktów oryginalnych.

Ponadto, dzięki pracy wyspecjalizowanego zespołu badawczego asortyment jest stale poszerzany, co w praktyce oznacza, że febi możliwie jak najszybciej jest w stanie zaoferować produkty przeznaczone do najnowszych silników i rozwiązań technicznych.

W ramach kampanii febi kładzie również nacisk na „Drogę do Zrównoważonego Rozwoju” firmy bilstein group, która posiada wieloletnie tradycje i jest innowacyjnym przedsiębiorstwem zdeterminowanym w dążeniu do zapewnienia następnym pokoleniom wszelkiego dobrobytu.

Z tego względu febi przykłada ogromną wagę do produkcji płynów eksploatacyjnych z uwzględnieniem potrzeb środowiska. Służy temu również ciągłe ulepszanie oferowanych rozwiązań. Wszystkie produkty posiadają ekonomiczne i przyjazne dla środowiska opakowania. Płyny eksploatacyjne dostępne są w nadających się recyklingu, szczelnych butelkach polietylenowych. Wysokiej jakości etykiety umożliwiają jednoznaczną identyfikacją produktu, produkty są dodatkowo kodowane kolorami. Uchwyty z zagłębieniami oraz przeźroczyste paski pozwalające sprawdzić stan napełnienia dodatkowo zwiększają praktyczność dla użytkowników.

Ponadto febi opiera się wyłącznie na dostawcach stosujących produkcję neutralną pod kątem emisji CO2, dzięki czemu wszystkie oleje są przyjazne dla środowiska i pozwalają obniżyć emisję.

Więcej informacji na temat nowego asortymentu można znaleźć na stronie: fluids.febi.com/pl/

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany bilstein group

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!