Pionowo wpinane haki holownicze – jakie są ich zalety?

12 kwietnia 2023, 8:34

Haki holownicze są przydatnym akcesorium do samochodów zarówno firmowych jak i tych wykorzystywanych prywatnie. Wielu kierowców nie decyduje się na założenie haka ze względu na pogorszenie wyglądu tyłu samochodu. W ofercie Inter Cars pojawiły się haki, które pozostają niewidoczne po zdemontowaniu przegubu kulowego.

Bagażnik rowerowy na haku holowniczym

Rozwiązanie dla okazjonalnych użytkowników haka

Pionowo wpinane haki to kompromis dla kierowców, którzy haka używają raz na jakiś czas. Na co dzień hak jest wypięty, a dzięki swojej technologii jego mocowanie pozostaje niezauważalne. Z kolei, kiedy potrzeba przewieźć coś na przyczepce albo zabrać na wakacje rowery dla rodziny to założenie przegubu kulowego lub bagażnika rowerowego jest bardzo proste.

Haki do wielu modeli samochodów

W ofercie Inter Cars można znaleźć haki holownicze dopasowane do wielu różnych samochodów. Obecnie wiele samochodów osobowych konstruowanych jest na takich samych płytach podłogowych. Pozwala to na łatwe dopasowanie jednego modelu haka do kilku różnych modeli i marek. ACPS Automotive – producent haków ORIS – wytwarza produkty pasujące do ponad 200 modeli pojazdów. Co niezwykle istotne, technologia pionowo wpinanej kuli haka nie wymaga wykonywania wycięcia w zderzaku żadnego z tych modeli.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!