Konferencja NexusAuto 2022 już za nami. Odbyła się w Mrągowie.

22 września 2022, 8:38

W dniach 9-10 września w Hotelu Mrągowo Resort & Spa odbyło się spotkanie, w którym wzięła udział zdecydowana większość Szefowych i Szefów warsztatów sieci NexusAuto w Polsce, osoby reprezentujące wszystkich dystrybutorów, komplet 17 dostawców wspierających program, a także liczni przedstawiciele największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów.

Sponsorem tytularnym imprezy był TotalEnergies, a sponsorami głównymi – KYB, DENSO, NRF i BOSAL.

Dzień przed Konferencją odbyło się też wewnętrzne spotkanie dostawców z dystrybutorami Nexus.

Następnego dnia przybyli mechanicy wraz z osobami towarzyszącymi i to dla nich zorganizowano targi. Oprócz kilkudziesięciu stoisk producentów części motoryzacyjnych i urządzeń, była też strefa specjalistycznego wsparcia członków Sieci NexusAuto obejmująca głównie proekologiczne działania dla poszczególnych warsztatów. Równocześnie z targami działała N!Academy z kilkoma różnymi panelami szkoleniowymi: TotalEnergies, Denso, KYB, NRF i Bosch.

Ostatnim punktem eventu był wieczorny bankiet z oficjalnymi przemówieniami, branżowymi konkursami i zabawą do późna.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział, wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas całego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na rok przyszły i na dziesiątki innych mniejszych spotkań zaplanowanych przed kolejną NexusAutoConference 2023. – czytamy w komunikacie grupy NEXUS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!