ZF Aftermarket na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

24 marca 2022, 8:00

Uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli w tym roku okazję czerpać z wiedzy i ogromnego doświadczenia firmy ZF Aftermarket – właściciela marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW.

ZF Aftermarket jest doskonale znany stałym bywalcom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zawsze oblegane stanowisko firmy podczas finałów na Poznań Motor Show robiło wrażenie na uczestnikach Mistrzostw, prezentując wyjątkowo bogate wyposażenie techniczne. Ogromna wiedza i doświadczenie ekspertów ZF to dodatkowy magnes przyciągający zarówno młodych, jak i zawodowych mechaników.

W tym roku ZF Aftermarket powraca na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z jeszcze większym zaangażowaniem i wszechstronną ofertą wsparcia dla uczestników. Dzięki bogatemu portfolio produktów i szerokiemu zakresowi pokrycia rynku motoryzacyjnego, eksperci firmy będą wspierać niemal wszystkie kategorie XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

– Z radością powracamy na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Z przyjemnością będziemy dzielić się naszą wiedzą z różnych obszarów rynku części zamiennych, który rozwija się bardzo dynamicznie. Nasi eksperci, posiadający ogromne doświadczenie w szkoleniach mechaników samochodowych, włączą się także w edukację młodych mechaników oraz ich starszych kolegów, którzy już weszli na rynek pracy – mówi Monika Chomicka, Marketing Manager w ZF Aftermarket.

Dzięki zaangażowaniu firmy w XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ich uczestnicy zyskają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych, udostępnianych za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika. Zarówno młodzi, jak i zawodowi mechanicy będą mieli także możliwość weryfikacji swojej wiedzy w praktyce – dzięki ciekawym konkurencjom, które ZF Aftermarket już szykuje na finałową rozgrywkę.

– Firma ZF Aftermarket przykłada wielką wagę do edukacji mechaników samochodowych, która jest konieczna przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się także z uczestnikami Mistrzostw, szczególnie kładąc nacisk na edukację uczniów – przyszłych mechaników. W czasie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nie ograniczamy się tylko do sprawdzania poprawności wykonania konkurencji praktycznych, ale także chętnie opowiadamy o swoich doświadczeniach i rozwiewamy wątpliwości dotyczące trudnych przypadków serwisowych – mówi Grzegorz Fedorowicz, Kierownik ds. konceptów warsztatowych i segmentu pojazdów ciężarowych ZF Aftermarket.

ZF Aftermarket to przedsiębiorstwo osiągające sprzedaż o wartości 3 miliardów euro, tworzone przez zespół liczący około 8000 pracowników. Posiada jednostki w 120 lokalizacjach w 40 krajach na całym świecie – w tym 90 centrów logistycznych – i korzysta z usług ponad 650 partnerów serwisowych o silnej pozycji na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym.To wszystko sprawia, że jest drugą największą na świecie firmą na rynku części zamiennych. ZF Aftermarket zapewnia klientom dostęp do produktów marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW obejmujących części do układów hamulcowych, układów przeniesienia napędu oraz elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Oprócz branży motoryzacyjnej obsługuje także m.in.: energetykę wiatrową, rolnictwo, budownictwo, kolej oraz marine.

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

Artykuł sponsorowany ZF

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!