W związku z dalszym intensywnym rozwojem, firma BSL TRUCK poszukuje kandydata na stanowisko:

18 kwietnia 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dalszym intensywnym rozwojem, firma BSL TRUCK poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Kierownika regionu
na teren województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego

Wymagania:
– znajomość branży motoryzacyjnej,
– doświadczenie na stanowisku handlowca /doradcy handlowego, opiekuna klienta/ itp.,
– ogólne rozeznanie w technice budowy pojazdów,
– umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
– umiejętność nawiązywania kontaktów
– dyspozycyjność i zaangażowanie
– miejsce zamieszkania w rejonie oferowanej pracy,
– prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
Realizacja strategii firmy poprzez:
– utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi partnerami naszej firmy,
– realizacja planów sprzedaży
– penetracja rynku i znajdowanie nowych klientów,
– prezentacja i sprzedaż pełnej oferty firmy,
– wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów

Oferujemy:

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
– wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
– samochód służbowy, telefon, komputer

CV wraz z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny prosimy kierować na adres: praca@bsltruck.pl Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.