Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe w Młochowie poszukuje pracownika na stanowisko:

15 marca 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Mechanik Samochodowy
Miejsce Pracy: Serwis w Gdyni

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • wykształcenie techniczne w zakresie budowy i napraw samochodów ciężarowych
  • zaangażowanie, duża sumienność oraz dokładność przy realizowaniu zadań
  • nastawienie na Klienta
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • podstawy obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi suwnicy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
PL201102@teamplace.volvo.com
z numerem referencyjnym ME/GDY/TF w tytule maila lub listownie na adres: Aleja Katowicka 215, 05-831 Młochów z dopiskiem „Dział Personalny” na kopercie.

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.