SKF poszukuje osoby na stanowisko:

17 stycznia 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

SKF międzynarodowa firma będąca wiodącym dostawcą części zamiennych na rynku motoryzacyjnym poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora ds. sprzedaży
Miejsce Zatrudnienia: Warszawa
Region: mazowieckie
Nr ref.: WSKMN

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
• Znajomość branży motoryzacyjnej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Praktyczna znajomość budowy samochodów
• Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji/szkoleń
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
• Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań
• Samodzielność, sumienność, zorientowanie na cele
• Umiejętność pracy w grupie i uczestnictwa w projektach
• Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
• Prawo jazdy kat. B

Główne zadania i zakres odpowiedzialności:
Utrzymywanie i rozwój kontaktów z siecią dystrybucji
• Budowanie wizerunku firmy i umacnianie jej pozycji na rynku
• Rozpoznawanie i reagowanie na potrzeby klientów
• Intensyfikacja sprzedaży produktów poprzez sieć dystrybutorów
• Prowadzenie szkoleń produktowych
• Doradztwo techniczne

Wybranej osobie oferujemy:
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: m.nagajek@kellyservices.pl
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kelly Services Poland Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Kelly Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-023, przy ul. Widok 8, lub innego podmiotu grupy Kelly Services, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Kelly Services, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."