Pierwszy internetowy portal MotoFocus.pl poszukuje do pracy o charakterze Telemarketer

18 grudnia 2007, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2007.12.18

Pierwszy internetowy portal MotoFocus.pl przeznaczony dla profesjonalistów rynku motoryzacyjnego

poszukuje:

Energicznej osoby do pracy o charakterze Telemarketer
Możliwość pracy w miejscu zamieszkania – cała Polska

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie reklamodawców na internetowe spoty filmowe
– koordynacja produkcji filmów internetowych

Wymagania:
– kreatywność, samodzielność
– umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów telefonicznych,
– znajomość obsługi komputera,
– nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

Oferujemy:
– samodzielne stanowisko,
– możliwość pracy w miejscu zamieszkania,
– dobre wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie ofert na adres: info@motofocus.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”