P. W. OPTIMAL poszukuje kandydata na stanowisko:

23 kwietnia 2009, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

P. W. OPTIMAL ogólnopolska firma z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym, działająca od 17 lat w branży łożysk tocznych w związku ze zwiększeniem aktywności poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Podstawowe miejsca pracy – Warszawa i Mazowsze

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia technicznego ze szczególnym uwzględnieniem znajomości łożysk przemysłowych
– doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
– dyspozycyjności (praca w terenie)
– wysokich zdolności interpersonalnych i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami
– prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
– znajomość obsługi komputera (w szczególności Microsoft Office)
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– umiejętności pracy w zespole

Zadania:
– sprzedaż i promocja produktów firmy
– utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
– poszukiwanie nowych kierunków dotarcia do klientów i aktywne ich pozyskiwanie
– organizowanie pracy przedstawicielstwa handlowego
– zapewnienie odpowiedniej jakości realizowanych zamówień

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– stałą pensję + system premiowy
– narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon komórkowy, pomieszczenie biurowe)
– uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku
– pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby obowiązkowo prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (mile widziane referencje) na adres e-mail: akoziel@optimal.pl
Osoba odpowiedzialna: Anna Kozieł , tel. (094) 35 444 12 wew. 280, fax (094) 35 401 80
Dodatkowe informacje na stronie www.optimal.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie4 z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883). "

P. W. OPTIMAL
M. Wiszniewski,
ul. B. Krzywoustego 93, 78-100 Kołobrzeg