Mechanik / Elektryk

8 marca 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, prowadzimy rekrutację do naszych Autoryzowanych Stacji Obsługi w Czeladzi, Wrocławiu i Wolicy na następujące stanowisko:

W związku z dynamicznym rozwojem spółki MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. prowadzimy rekrutację do naszych Autoryzowanych Stacji Obsługi w Czeladzi, Wrocławiu i Wolicy na następujące stanowisko:

Główne zadania:

  • Wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią producenta, posiadanymi kwalifikacjami i uprawnieniami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne minimum zasadnicze
  • orientacja na potrzeby klienta
  • obsługa PC
  • komunikatywność
  • prawo jazdy minimum kat. B

Wszystkim Pracownikom naszej organizacji oferujemy:

  • pracę w rzetelnej firmie o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne pakiety wynagrodzeń oraz pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 30.03.2016 drogą e-mailową na adres:
rekrutacja.mtb@man.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAN Truck& Bus Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833h