MAXOIL – Product Manager

30 stycznia 2018, 9:00 Oferta może być już nieaktualna

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski, teren kraju

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania branżą motoryzacyjną,
  • Znajomości branży chemii samochodowej, kosmetyki,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji
  • Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w budowaniu koncepcji, projektowaniu rozwoju produktu
  • Aktywne wspieranie działań mających na celu promocję/popularyzację produktu (współpraca z działem marketingu)
  • Aktywne wsparcie działań promujących nowy brand
  • Analiza i badanie rynku w celu optymalizacji oferty, sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych oraz realizacja zamówień,
  • Współpraca z dostawcami krajowymi,
  • Koordynacja dostaw,
  • realizacja założonych celów marketingowych związanych m.in. ze wzrostem udziałów rynkowych, wzrostem znajomości marki wśród odbiorców, realizacją określonych obrotów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy, dynamiczny, zaangażowany i profesjonalny zespół.
  • Dużą autonomię działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód).

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres: mzok@maxoil.pl podając w tytule maila stanowisko i miejsce pracy.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).”