Kierownik ds. Rozwoju Warsztatów O.K. Serwis

29 lipca 2016, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Inter-Team, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukuje do Centrali w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Firma Inter-Team, jeden z czołowych polskich dystrybutorów części motoryzacyjnych, posiadający 40-letnią tradycję i zatrudniający ponad 1200 osób w 64 filiach, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukuje do Centrali w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie:

    • realizacji umów zawartych w zakresie współpracy z warsztatami
    • działań marketingowych dla warsztatów O.K. Serwis
  • Organizacja i nadzorowanie szkoleń dla warsztatów O.K. Serwis
  • Zarządzanie organizacją pracy podległego działu
  • Tworzenie koncepcji sieci warsztatów O.K. Serwis
  • Inicjowanie działań marketingowych dla warsztatów sieci O.K. Serwis
  • Kontrola realizacji budżetu działu współpracy z warsztatami
  • Podtrzymywanie standardów i dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży warsztatowej
  • Zainteresowanie motoryzacją
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (okazjonalne wyjazdy służbowe)

Oferujemy:

  • Szkolenie adaptacyjne oraz kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres
praca@inter-team.com.pl.
W tytule maila prosimy o wpisanie numeru referencyjnego OKSERWIS. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.