Inter-Team Sp. z o.o. poszukuje do centrali firmy w Warszawie pracownika ds.:

21 lutego 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Inter-team Sp. z o.o. – ogólnopolski dystrybutor części samochodowych poszukuje do centrali firmy w Warszawie pracownika ds.:

Inter-Team Sp. z o.o. – ogólnopolski dystrybutor części samochodowych poszukuje do centrali firmy w Warszawie pracownika ds.:

Organizacji sieci sprzedaży i wspomagania handlu

Wymagania:
– predyspozycje w zakresie handlu
– umiejętność realizowania zleconych projektów
– dobra znajomość języka angielskiego
– dobra orientacja na polskim rynku motoryzacyjnym
– preferowane wykształcenie wyższe
– bardzo dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
– samodzielność i orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
– minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie i budowanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami
– prowadzenie projektów o zasięgu ogólnopolskim
– wspomaganie działu sprzedaży

Oferujemy:
– samochód służbowy
– telefon komórkowy, notebook
– Pracę w ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
– Możliwość realizacji planów zawodowych i awansu
– Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne warunki pracy, proporcjonalne do zajmowanego stanowiska

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: marta.wasiuk@inter-team.com.pl.