Importer i dystrybutor części motoryzacyjnych poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży części zamiennych – przedstawiciel handlowy

11 lipca 2007, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2007.07.11

Importer i dystrybutor części motoryzacyjnych poszukuje przedstawiciela handlowego

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych – przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie nowych klientów i opieka na dotychczasowymi

Oczekiwania:
– znajomość rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyniku sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail kadry@beneparts.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na : aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 199 poz.883)