Firma z 16-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

12 września 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Dyrektor Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Znajomość i doświadczenie w branży motoryzacyjnej w zakresie sprzedaży części samochodowych
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizacja założonych celów sprzedażowych
  • kreowanie polityki handlowej i marketingowej firmy
  • zarządzanie działami sprzedaży, handlowym oraz magazynem
  • motywowanie i kontrola pracy podwładnych
  • rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami firmy
  • przygotowywanie, negocjowanie i zawieranie umów handlowych
  • opracowywanie i wdrażanie programów wspierających sprzedaż
  • tworzenie analiz handlowych oraz raportów wyników sprzedaży
  • monitorowanie potrzeb klientów, rynku i działań konkurencji
  • optymalizowanie łańcucha dostaw do klientów
  • ścisła współpraca z zarządem i działem IT w zakresie rozwijania narzędzi informatycznych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy ( samochód służbowy ,telefon komórkowy , laptop)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
dyrektorhandlowy.2012@gmail.com