Firma TAB Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

5 listopada 2009, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Dynamicznie rozwijająca się firma TAB Polska Sp. z o.o. – oddział międzynarodowego koncernu (producenta akumulatorów)- z siedzibą w Warszawie, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego
Teren działania: woj. mazowieckie i łódzkie
(głównie Warszawa i okolice)

Wymagania:
– minimum średnie wykształcenie
– doświadczenie na stanowisku handlowca (branża motoryzacyjna będzie dodatkowym atutem)
– prawo jazdy
– umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań

Zadania:
– budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
– realizowanie polityki sprzedaży firmy
– wykonywanie planów ilościowych i jakościowych
– bieżące raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników

Oferujemy:
– stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
– narzędzia umożliwiające efektywną pracę

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres: sekretariat@tab-polska.pl