Firma specjalizująca się w sprzedaży urządzeń warsztatowych w związku z rozwojem firmy poszukuje

29 sierpnia 2008, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2008-08-29

Firma specjalizująca się w sprzedaży urządzeń warsztatowych w związku z rozwojem firmy poszukuje:

Serwisanta, opiekuna wybranych urządzeń warsztatowych

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
• Uruchomienia urządzeń warsztatowych u klienta
• Naprawy oraz bieżące serwisowanie i konserwacje

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe o profilu: technika / automatyka /elektronika / mechanika
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw urządzeń hydrauliki siłowej oraz elektrycznych urządzeń sterowania
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego mile widziana

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
• Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
• Wyposażenie w narzędzia pracy adekwatne do oferowanego stanowiska

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.kadry10@wp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”