Firma S-A-M Sp. z o.o., wyłączny importer narzędzi ręcznych SATA, poszukuje kandydatów na:

23 stycznia 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Przedstawicieli handlowych
na teren Polski północno-zachodniej oraz centralnej

Powierzone zadania obejmować będą:

  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • ścisłą współpracę z dotychczasowymi partnerami handlowymi
  • zwiększenie udziału w rynku
  • identyfikację potrzeb klienta detalicznego
  • bieżące raportowanie i analiza rynku

Wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki zatrudnienia i płacy
  • możliwość rozwoju
  • profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:
s-a-m@s-a-m.pl z dopiskiem w temacie SATA REKRUTACJA.