Firma poszukuje kandydatów na stanowisko Technika Serwisanta

6 lipca 2007, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2007.07.06

IDES Consultants Polska
90-613 Łódź,
ul. Gdańska 91, budynek "F"
tel./fax (48-42) 630 04 33
(48-42) 637 01 99
e-mail: rekrutacje@ides.com.pl

Oferta pracy

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej
poszukujemy kandydatów na stanowisko

Technika Serwisanta

Miejsce pracy Warszawa i okolice

Zadania / Obowiązki

– Montaż, serwis i naprawa urządzeń warsztatowych;
– Prezentacje testerów diagnostycznych;
– Szkolenia z zakresu działania urządzeń diagnostycznych oraz wyposażenia warsztatowego;
– Doradztwo techniczne w zakresie w/w urządzeń;
– Utrzymywanie kontaktów z warsztatami;
– Prowadzenie spraw administracyjno – biurowych.

Oczekiwania

– Wykształcenie min. średnie z zakresu mechaniki lub elektromechaniki;
– Znajomość rynku urządzeń warsztatowych i firm dystrybucyjnych;
– Posiadanie uprawnień UDT odnośnie montażu podnośników będzie dodatkowym atutem;
– Dobra znajomość języka angielskiego;
– Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
– Prawo jazdy kat. B;

Aplikacje należy przesyłać na adres rekrutacje@ides.com.pl.
W aplikacji prosimy o umieszczenie sygnatury TS/MF/IDES
(nr referencyjny)