Firma motoryzacyjna EDPOL zatrudni na stanowisko Specjalista ds. Logistyki

14 czerwca 2007, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2007.06.14

Firma motoryzacyjna EDPOL
dystrybutor części samochodowych zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki

Nr ref.: 52/06/2007

Miejsce pracy: Częstochowa

Rodzaj pracy: umowa o pracę

Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie:
• Przygotowywanie zamówień do dostawców,
• Koordynowanie i dyspozycja dostaw,
• Przygotowywanie dokumentacji.

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Dynamizm, zdolności analityczne i organizacyjne

Oferujemy:
• Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku,
• Urozmaicony zakres zadań i samodzielność działania,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Szkolenia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stabilność zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego), z zaznaczonym na dokumentach numerem referencyjnym, na adres e-mail:
nabory@treningsystem.pl

www.treningsystem.pl
www.activetime.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli na aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".