Firma Moto-Profil Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

8 października 2008, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

2008-10-08

Przedstawiciel Handlowy na terenie Mazowsza

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie
Prawo jazdy kat. B z min. 3-letnią praktyką
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
Wskazane doświadczenie w aftermarkecie motoryzacyjnym
Dokładność, obowiązkowość, sumienność, uczciwość i wysoka kultura osobista
Kreatywność oraz umiejętność planowania i konsekwentnej realizacji zadań
Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

Prowadzenie stałej, kompleksowej, rozwojowej opieki nad grupą klientów na przydzielonym terenie, oraz pozyskiwanie nowych klientów
Rozwój sprzedaży posiadanej oferty firmy w jak najszerszym asortymencie u klientów
Budowanie długoterminowych, bardzo dobrych relacji z klientami, na bazie szerokich możliwości wspierania działań handlowych klienta

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie z premiowaniem wyników
Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
Praca w jednej z największych firm w branży z jasną, uczciwą i klarowną polityką handlową
Szkolenia i rozwój zawodowy

CV, list motywacyjny prosimy kierować na adres: lebkowski@moto-profil.pl z dopiskiem "Praca – przedstawiciel handlowy".