Firma Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

11 sierpnia 2010, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Dynamicznie rozwijająca się firma Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. – oddział międzynarodowego koncernu – z siedzibą w Katowicach, poszukuje osoby do pracy w młodym zespole na stanowisku:

Account Manager

Wymagania:
– samodzielność, dyspozycyjność i pełne zaangażowanie
– b. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– kreatywność w działaniu
– b. dobra obsługa komputera (Pakiet Office, PowerPoint)
– znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Zadania:
– udział w opracowywaniu i realizacji przedsięwzięć handlowych i marketingowych
– realizacja celów ilościowych i jakościowych
– budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
– kontrola i analiza wyników
– bieżące raportowanie do centrali prowadzonych działań i osiąganych wyników

Oferujemy:
– stabilną, ciekawą i ciężką pracę w szybko rozwijającej się firmie
– zainteresowani jesteśmy także aplikacjami tegorocznych absolwentów szkół wyższych

Oferty z treścią w temacie „Account Manager” (zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych) prosimy kierować na adres: varta@varta.com.pl