Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o. zajmująca się produkcją oraz handlem hurtowym częściami dla motoryzacji zatrudni osobę na stanowisko:

21 września 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o. zajmująca się produkcją oraz handlem hurtowym częściami dla motoryzacji, której kontrahentami są firmy produkcyjne i duże hurtownie motoryzacyjne, zatrudni osobę na stanowisko:

Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o. zajmująca się produkcją oraz handlem hurtowym częściami dla motoryzacji, której kontrahentami są firmy produkcyjne i duże hurtownie motoryzacyjne, zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości/technolog (produkty gumowe i metalowe)
ew. doradca zewnętrzny

Pracownik na tym stanowisku będzie dpowiedzialny za rozwijanie, wdrażanie i monitorowanie procedur zapewniających założony poziom jakości, kontrolę realizacji procedur utrzymania jakości, a także ocenę jakości produktu /usługi.

Wymagania w zakresie kompetencji zawodowych:

  • wykształcenie wyższe techniczne, chętnie w kierunku materiałoznawstwa gumy i metalu
  • znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku, związanym z doskonaleniem jakości;
  • praktyczna znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesów ;
  • znajomość zagadnień związanych z kontrolą jakościową dostaw surowców, składowania i magazynowania oraz transportu.

Pozostałe wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na wynik;
  • elastyczność, dynamizm i zaangażowanie;
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów oraz tworzenia działań im zapobiegającym w przyszłości;
  • odpowiedzialność;
  • dokładność i precyzja;
  • zdolności komunikacyjne;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie programów kontroli jakości produktów oraz instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych – katalog błędów, plan kontroli etc.;
  • przeprowadzanie  audytów wewnętrznych;
  • przeprowadzanie (zlecanie uprawnionym jednostkom zewnętrznym) pomiarów i analiz laboratoryjnych i analiz jakościowych produktu;
  • odpowiedzialność za zachowanie obowiązującego poziomu jakości i niezawodności produktu /usługi;
  • nadzorowanie i konserwacja sprzętu kontrolno – pomiarowego;
  • prowadzenie i tworzenie dokumentacji związanych z kontrolą jakości:
  • sporządzanie raportów o produktach wadliwych lub odrzuconych,
  • podejmowanie kroków niezbędnych do wyeliminowania błędów w przyszłości,
  • monitorowanie i ewidencjonowanie reklamacji jakościowych,
  • analiza błędów produkcyjnych, planowanie działań prewencyjnych;
  • odpowiedzialność za kontakty z klientami w przypadku reklamacji jakościowych;

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy (w przypadku doradcy zewnętrznego) w prężnie rozwijającej się firmie, z pewną pozycją, działającej na rynkach międzynarodowych,
  • Bardzo dobre socjalne warunki pracy,
  • Szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres
praca@fa1.pl