Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o., zajmująca się produkcją i handlem hurtowym, częściami dla motoryzacji w obrębie kraju i poza jego granicami, zatrudni osobę na stanowisko:

1 lutego 2013, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Fischer Automotive One Sp. z o.o., zajmująca się produkcją i handlem hurtowym, częściami dla motoryzacji w obrębie kraju i poza jego granicami, której kontrahentami są firmy produkcyjne i duże hurtownie motoryzacyjne, mieszcząca się w woj. Świętokrzyskim w okolicy Skarżyska Kamiennej, zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży Eksportowej

Wymagania:

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie min. dwóch języków obcych (obligatoryjnie angielskiego oraz drugiego dowolnego języka np. hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego lub rosyjskiego). Każdy dodatkowy (trzeci) język jest dużym atutem w przypadku tego stanowiska,
  • Min. 5 letnie udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i projektami,
  • Doświadczenie i osiągnięcia w handlu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności organizowania sobie i innym pracy,
  • Umiejętność wyznaczania celów i konsekwencja w dążeniu do nich,
  • Znajomość zagadnień prawa pracy,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie Pakiet Office.
  • Prawo Jazdy – Kat. B.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i nadzór pracy specjalistów Działu Sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych własnych i zespołu,
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta,

oraz

  • Osobiste Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
  • Opieka nad obecnymi kontrahentami i pozostawanie z nimi w stałym kontakcie telefoniczno-e-mailowym,
  • Organizacja zagranicznych wyjazdów służbowych i udział w nich,
  • Organizacja targów zagranicznych i udział w nich,
  • Udział w działaniach marketingowych na poszczególnych rynkach.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski (wybór należy do kandydata) w prężnie rozwijającej się firmie, z pewną pozycją, działającej na rynkach międzynarodowych,
  • Dobre socjalne warunki pracy,
  • Szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres
praca@fa1.pl