Firma AD DAKOL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

13 grudnia 2010, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Jesteśmy dystrybutorem części zamiennych oraz akcesoriów do wszelkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Działamy w strukturach największej europejskiej grupy zakupowej AutoDistribution International (ADI). Wieloletnie doświadczenie, dynamiczny rozwój, ciągłe poszerzanie oferty części zamiennych i usług, pozwoliło nam na stworzenie szerokiej sieci dystrybucji na obszarze południowo-wschodniej oraz północno-zachodniej Polski.

Specjalista ds. sprzedaży farb i lakierów
 obszar północnej i zachodniej Polski

Opis stanowiska:
• Obsługa aktualnych klientów (samochodowe warsztaty lakiernicze i blacharskie), w zakresie promowania i sprzedaży produktów lakierniczych oraz około lakierniczych
• Pozyskiwanie nowych klientów, w szczególności negocjacje i podpisywanie nowych kontraktów i umów handlowych na mieszalniki lakiernicze
• Współpraca z działem technicznym w zakresie prezentacji produktowych
• Współpraca z działem marketingu w zakresie analizy rynku, jak również przygotowywaniu ofert handlowych i promocyjnych
• Efektywne planowanie działań i raportowanie wyników

Wymagania:
• Znajomość specyfiki branży motoryzacyjnej, szczególnie blacharsko-lakierniczej
• Doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku – preferowane w zakresie sprzedaży produktów lakierniczych ( znajomość produktów lakierniczych i systemów mieszalniczych PPG/Max Meyer/ Nexa Autocolor będzie dodatkowym atutem )
• Zdolności negocjacyjne
• Prawo jazdy kat.B
• Wykształcenie średnie
• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na obszarze działania
• Dobra znajomość pakietu MS Office

Obszar działania:
Województwa: dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Oferujemy:
• Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
• Cykliczne szkolenia
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:
CV oraz list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą, prosimy przesłać na adres e-mail: praca.wroclaw@dakol.com.pl