Dystrybutor części zamiennych do pojazdów użytkowych, firma winkler poszukuje osoby na stanowisko:

1 lutego 2010, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Doradca Klienta (m/k)

Zakres obowiązków:
Fachowe doradztwo, przygotowywanie ofert i realizacja zamówień. Aktywny rozwój regionu sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów i realizacja strategii marketingowych firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:
Doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży pojazdów użytkowych, łatwość nawiązywania kontaktów i zdolność do pracy w zespole. Ponadto mile widziana jest dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – językiem firmowym
jest język niemiecki.

Grupa winkler:
Z 20-ma oddziałami w Europie jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów części zamiennych do pojazdów użytkowych. Oferujemy Państwu po intensywnym przygotowaniu interesujące i odpowiedzialne zadania, duże możliwości rozwoju personalnego i zawodowego oraz wysoką kulturę pracy na stabilnym stanowisku.

Aplikacje należy przesyłać na adres:
Winkler Polska Sp. z o.o.
Pan Waldemar Wypych
ul. Wiejska 49
41-250 Czeladź
Bewerbung@winkler.de

»Wiele firm ma tradycje – nasza posiada również przyszłość www.winkler.de «